Tepelná čerpadla Samsung

Úvod Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla Samsung

Tepelná čerpadla jsou různá, vždy však plní jednu důležitou roli. Tou je bezesporu úspora energie při vytápění a ohřevu vody. Pro rodinný dům může tepelné čerpadlo ušetřit 50 až 70 % veškeré energie. Setkat se můžeme se třemi typy tepelných čerpadel – voda-voda, země-voda, vzduch-voda. Jaký je mezi jednotlivými typy rozdíl, i jednoduše vysvětlený jejich princip fungování, se dozvíte na stránce Tepelná čerpadla.

 

Ekologická tepelná čerpadla Samsung EHS

Tepelná čerpadla Samsung se vyrábí ve třech řadách. Jde o Samsung EHS Mono, Samsung EHS Split a Samsung EHS TDM. Ekologický systém Samsung EHS je odpovědí společnosti Samsung na rostoucí problémy životního prostředí, jakými jsou globální oteplování, nebo pozvolné vyčerpávání nerostných surovin. Z těchto důvodů vývojáři Samsungu zaměřili svou činnost i do oblasti rezidenčního vytápění. Výsledkem je systém ekologického vytápění. Jde o skvělé řešení vytápění a chlazení, a to jak pro typ vzduch-voda, tak pro vzduch-vzduch. Tepelné čerpadlo Samsung EHS využívá obnovitelnou energii nejen pro podlahové vytápění a ohřívání vody, ale také se stará o vnitřní klimatizaci, tedy zmíněné vytápění a chlazení. Tento typ tepelného čerpadla tak můžete využívat po celý rok, a ušetřit tím velkou spoustu energie i peněz.

Tepelné čerpadlo Samsung EHS vzduch-vzduch dosahuje velmi rychle stabilní teploty. Proto je vhodné pro letní ochlazení i zimní vytápění. Oproti tomu Samsung EHS vzduch-voda je účinný systém, který za použití energie z venkovního vzduchu ohřeje radiátory, podlahové topení i pitnou vodu. Tepelná čerpadla Samsung EHS jsou navíc velmi flexibilní, ať jde o jakýkoliv typ. Můžeme je tak kombinovat s dalšími volitelnými produkty, kterými jsou bojlery, solární panely, záložní kotle, apod.

V porovnání například s plynovým kotlem je tepelné čerpadlo Samsung EHS o celou jednu třetinu úspornější. Díky venkovní jednotce s funkcemi vzduch-vzduch a vzduch-voda ušetříte na pořizovací ceně, poplatcích za instalaci i celkovém prostoru až 50 %.

 

Kontaktujte nás

Rádi vám vše vysvětlíme i poradíme s výběrem. Provádíme také kompletní montáž tepelných čerpadel Samsung. Máte-li o tepelná čerpadla Samsung zájem, neváhejte nás kontaktovat.