Tepelná čerpadla Daikin

Úvod Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla Daikin

Posláním společnosti Daikin je zajistit vysoce kvalitní produkty pro vytvoření příjemného udržitelného prostředí v interiérech budov pro všechny uživatele z každého koutu naší planety. A daří se jim to dokonale s tradicí již od roku 1924.

Tepelná čerpadla Daikin nabízí spoustu možností. Například klimatizace Daikin vzduch-vzduch využívá obnovitelnou energii venkovního vzduchu. Díky tomuto účinnému procesu dokonale vytopí i vychladí interiér vašeho domu.

 

Nízkoteplotní tepelná čerpadla Daikin

Nízkoteplotní tepelná čerpadla značky Daikin Altherma vzduch-voda jsou nástrojem pro vysoce úsporné vytápění, chlazení i výrobě teplé vody. Zcela stejně na tom je i vysokoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma, které běží též na principu vzduch-voda.

 

Hybridní tepelná čerpadla Daikin

Pro kompletní vytápění, chlazení i ohřev vody můžete zvolit hybridní tepelné čerpadlo. To je účinně kombinováno s obnovitelnými a tradičními zdroji energie. Naproti tomu geotermální tepelná čerpadla odebírají teplo přímo ze země, díky čemuž dokonale vytopí váš dům v zimě, v létě ochladí a navíc ohřeje vodu pro koupání celé rodiny.

Pro vytápění celého objektu si můžete zvolit i energeticky nejúčinnější systém vytápění, kterým je ohřev užitkové vody v tepelném čerpadle, jenž rozvede teplo po celém domě za minimum nákladů.

 

Kontaktujte nás

Nabízíme širokou nabídku pro montáž tepelných čerpadel Daikin. Nevíte si rady jakou klimatizaci zvolit, jaké nízkoteplotní nebo vysokoteplotní tepelné čerpadlo vybrat, nebojte se s námi poradit. Rádi pro vás vybereme to nejlepší možné řešení, ať už z ekonomického hlediska, tak především z hlediska funkčnosti. Provádíme montáž tepelných čerpadel Daikin hlavně ve městech Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Třinec, Ostrava, Orlová, Bohumín a blízkém okolí.