Montáž vzduchotechniky

Úvod Vzduchotechnika Montáž vzduchotechniky

K našim službám patří i vypracování projektové studie a kompletní dokumentace vzduchotechniky. Veškeré vzduchotechnické celky Vám dodáme, společně s nezbytnými filtračními médii.

Samotná montáž vzduchotechniky vyžaduje odborný servis. Od vyložení jednotlivých komponentů až po jejich profesionální zavěšení. Podle typu vzduchovodu se musí zvolit vhodná podpěra. Po zavěšení nesmí vzduchovody nést jakoukoliv zátěž. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti a využívkají ke své práci moderní technologie tak, aby vzduchotechnika skvěle fungovala. Obraťte se na nás také v případě revize a kontrolního měření.

 

Montáž vzduchotechniky Ostrava, Karviná, Třinec, Jablunkov, Český Těšín a okolí

 

Samozřejmostí je po provedené montáži proškolení uživatele v ovládání a následné poradenství při užívání. Dbáme na funkčnost a bezpečný provoz vzduchotechniky. Jsme schopni zajistit Vám naše služby ve městě Ostrava, Karviná, Třinec, Jablunkov a Český Těšín.

Pokud hledáte odborníky na montáž vzduchotechniky v Moravskoslezském kraji, neváhejte a kontaktujte nás. Pomůže Vám vyvětrat a pustit si k sobě čerstvý vzduch!