Klimatizace do kanceláře

Ač se k nám pojem klimatizace dostal o pěknou řadu let později poté, co byla v USA běžně využívána, klimatizované komerční prostory jsou v dnešní době standardem už i u nás v České republice. Mnoho českých firem, včetně objektů české státní správy, již pochopilo, že optimální teplota a čistý vzduch v kanceláři udržuje zaměstnance čilé a návštěvníky či zákazníky spokojené.

Dnešní trh překypuje nabídkou klimatizačních jednotek a systémů, a může se zdát složité vybrat tu správnou klimatizaci do vaší kanceláře. Je proto dobré spolehnout se při výběru na skutečné odborníky v oboru, kteří vám pomohou vybrat ideální klimatizační systém do vaší kanceláře s ohledem na mnoho zásadních faktorů.

Naše firma se specializuje na dodávku, realizaci a kompletní servis klimatizací. Jsme připraveni navrhnout klimatizační systém pro vaši kancelář přesně na míru s ohledem na velikost prostoru, počet zamětnanců v kanceláři či množství používaných kancelářských zařízení jako jsou tiskárny či kopírky. Všechny tyto aspekty jsou při návrhu klimatizace do kanceláře velmi důležité, jelikož každý objekt vyzařující teplo ovlivňuje účinnost klimatizace. A není nic horšího než špatně fungující klimatizace.

Nabízíme klimatizační systémy pro kanceláře špičkové kvality z výroby vyhlášených světových značek. Jsme připraveni vaši novou klimatizaci nainstalovat, řádně otestovat, proškolíme vás v užívání a nabídneme kompletní záruční i pozáruční servis.

Spolehněte se na kvalitu a profesionální přístup a kontaktujte nás již dnes. Těšíme se na spolupráci!Reference

  • Hansen, Opava

  • Jihočeská restaurace, Ostrava

  • Obchodní dům Oceán, Třinec

  • Demos, Ostrava

  • Restaurace, casino Paradox - Havířov

  • OKD a.s. Důl ČSA Karviná - hornické koupelny