Rekonstrukce vzduchotechniky

Úvod Vzduchotechnika Rekonstrukce vzduchotechniky

Aby nám vzduchotechnické zařízení dobře sloužilo, nesmíme podceňovat jeho stav. A právě proto je vždy nutné dbát na jeho pravidelnou údržbu, odborný servis a případné opravy nejen samotné jednotky, ale i jejích rozvodů.

Nezapomínejte na to, že všechny vzduchotechnické a rekuperační jednotky pracují se vzduchem, který následně lidé dýchají. Proto je důležité provozovat tato zařízení tak, aby se nedocházelo k negativním dopadům na lidském zdraví. Neservisovaná vzduchotechnika může vést například ke zvýšení vlhkosti větraného prostoru, nepříjemným plísním a zvýšení výskytu respiračních onemocnění a alergií.

 

Záruční i pozáruční servis

Zabýváme se záručním i pozáručním servisem, údržbou, generálními opravami a rekonstrukcemi vzduchotechnických a rekuperačních jednotek ve všech typech objektů. Své služby provádíme v Havířově, Karviné, Frýdku-Místku, Třinci, Ostravě, Orlové, Jablunkově, Českém Těšíně, Bohumíně a jejich blízkém okolí.

 

Kontaktujte nás

Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Vaše dotazy na téme rekonstrukce vzduchotechniky vám rádi zodpovíme a poradíme s nejvhodnějším řešením.