Chlazení vinoték, nízkoteplotní chlazení

Úvod Ostatní Chlazení vinoték, nízkoteplotní chlazení

Nabízíme klimatizační jednotky s nízkoteplotním chlazením vhodné především na chlazení sklepů, skladů vín, květin, pivnic, potravin, přípraven a řeznictví. Hodí se taktéž pro chlazení potravinových provozů nebo výroben kde je požadavek na nižší teploty chlazení než zvládne klasická klimatizace.

V principu se jedná o upravenou klimatizaci, která umí chladit (nebo přitápět) v rozsahu na +18°C až +12°C. Toto zařízení se hodí do místností, které se za velkých veder ohřívají a v zimě prochladnou. Uživatel si na regulaci nastaví požadovanou teplotu, zajistí řádné uzavření místnosti, aby nedocházelo k ovlivňování teploty v místnosti z vnějšího prostředí a systém chlazení se již postará o stálou konstantní teplotu.

Naše řešení s takto upravenou klimatizací je výhodné v tom, že udrží nastavenou teplotu celoročně. Dalším pozitivem těchto klimatizací je, že při provozu zároveň odvádí vlhkost z dané místnosti.

Systém umožňuje provozovat jednotku v režimu chlazení až do -10°C venkovní teploty. Automaticky reguluje kondenzační tlak a to regulací otáček ventilátoru venkovní jednotky.

Před dodáním a montáží odpovídajícího chladícího zařízení je nutné provést zaměření místnosti, včetně vypracování výpočtů tepelných zisků a ztrát. Poté Vám navrhneme optimální technické řešení, které Vám předáme i s vypracovanou kalkulací nákladů.