Tepelná čerpadla Voda-Voda

Úvod Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla Voda-Voda

Tepelných čerpadel je na našem trhu celá řada. Jejich cílem je za co nejnižší náklady i celkovou spotřebu, vyprodukovat co nejvíce energie, která se využije k ohřevu jak teplé vody, tak i pro temperování místností. Velmi oblíbeným typem pak je tepelné čerpadlo, které pracuje především jen s vodou. Co je tepelné čerpadlo voda-voda? A jak funguje tepelné čerpadlo voda-voda?

 

Princip tepelných čerpadel voda-voda

Voda je do systému tepelných čerpadel voda-voda dodávána nejlépe z podzemí, tedy ze studny či vrtů, ale může být přiváděna i povrchová. Voda se poté dostane do výměníku tepelného čerpadla, tedy projde takzvaným výparníkem, který z vody odebere teplo, které posléze vypustí do objektu. Tam kde je voda, je zkrátka nejúčinnějším systémem právě tepelné čerpadlo voda-voda.

 

Tepelné čerpadlo voda-voda Samsung

Moderní vytápění rodinných i bytových domů, chalup nebo chat. Tepelná čerpadla Samsung jsou velice šetrná k přírodě a zároveň přinesou výraznou finanční úsporu za energie. Jejich účinnost je opravdu vysoká.

 

Tepelné čerpadlo voda-voda LG

Vytápějte svůj dům maximálně ohleduplně a šetrně k životnímu prostředí. Tepelná čerpadla LG s ekologickým chladivem jsou velice úsporné k energiím i spořivé k vaší peněžence.

 

Tepelné čerpadlo voda-voda Daikin

Tepelná čerpadla Daikin jsou vyráběny s ohledem na dopady na životní prostředí a přírodu obecně. Výsledkem jsou až čtyřikrát účinnější vytápění, než je tomu u klasického řešení. Hybridní kombinace přinese více užitku a zároveň ušetří nemalé peníze, které bychom jinak vydali za tradiční vytápění.

 

Nevíte si rady? Ozvěte se nám

Pro více informací nejen o tepelných čerpadlech typu voda-voda nás neváhejte kontaktovat. Poradíme vám s výběrem a zároveň pro vás provedeme profesionální instalaci všech tepelných systému ve vybraném objektu.

Pro lepší komunikaci můžete také využít našeho poptávkového formuláře, který naleznete pod tímto odkazem. Děkujeme.