Tepelná čerpadla LG

Úvod Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla LG

Tepelná čerpadla přinášejí velkou úsporu peněz pro naši kapsu a velkou úsporu energií pro náš dům. Při ohřevu vody nebo vytápění celého domu, pomocí tepelného čerpadla, ušetříte až 70 % nákladů na vytápění. V praxi rozdělujeme celkem 3 druhy tepelných čerpadel – voda-voda, země-voda, vzduch-voda. Jaký je mezi jednotlivými typy rozdíl, i jednoduše vysvětlený jejich princip fungování, se dozvíte na stránce Tepelná čerpadla.

 

Úsporná tepelná čerpadla LG THERMA V

Pryč jsou doby, kdy vám tepelné čerpadlo hučelo na zdi vašeho domu a rušilo tak nejen vás, ale i vaše sousedy. Úsporná tepelná čerpadla LG jsou tišší, účinnější a odolnější, než kdykoliv dříve. Navíc mají daleko nižší dopad na ozónovou vrstvu. Nabízíme vám tepelná čerpadla LG ve dvou variantách, a to LG THERMA V MONOBLOK a LG THERMA V SPLIT. Tepelná čerpadla LG THERMA V MONOBLOK mají venkovní jednotku propojenou s topným systémem vašeho domu přímo topnou vodou. Do domu se pak instaluje pouze panel pro ovládání čerpadla, případný bivalentní zdroj tepla a zásobník teplé vody. Oproti tomu tepelná čerpadla LG THERMA V SPLIT jsou venkovní jednotky propojené s vnitřním chladivovým potrubím.

 

Kontaktujte nás

Přijďte si k nám vybrat své vysněné tepelné čerpadlo LG. Samozřejmostí je také kompletní montáž tepelných čerpadel LG i případný servis zařízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Společně vybereme to nejlepší možné řešení.