Servis klimatizace

Úvod Klimatizace Servis klimatizace

Pořídili jste si klimatizaci do vašeho domu, bytu či kanceláře? Nezapomínejte také na pravidelnou údržbu a odborný servis, díky kterému si zajistíte bezproblémový chod vašeho zařízení, předejdete možným závadám a zvýšíte jeho životnost.

Je také známo, že neservisovaná a nečištěná klimatizace ztrácí na svém výkonů a může způsobovat i zdravotní potíže. Nečekejte až se komplikace dostaví a zajistěte si pravidelné služby od odborníků hned.

Provádíme veškerý záruční i pozáruční servis klimatizací v Ostravě a jejím okolí, a to i včetně oprav, doplnění chladiva, vyčištění a desinfekce. Specializujeme se na servis klimatizačních jednotek v rodinných domech, bytech, kancelářských i průmyslových prostorech.

Provádíme taktéž pravidelné revize úniku chladiva dle platné legislativy.

Nezáleží nám na tom, zda jste klimatizaci zakoupili u naší společnosti, či nikoliv. O servis vašeho zařízení se rádi postaráme v každém případě.

 

Klimatizace potřebuje pravidelný servis

Závady klimatizace se ohlásí většinou při plném provozu, je tedy vhodné nechat ji pravidelně kontrolovat 2x za rok, pokud ještě nenastala hlavní sezona. Pravidelnou kontrolou prodloužíte životnost klimatizace o několik let. Naši odborníci jsou pravidelně školeni u výrobců klimatizací, můžete se tak spolehnout na jejich profesionalitu a přehled v novinkách na trhu.

 

Výměna filtrů klimatizace zajistí čistý a příjemný vzduch

Hlavní úkony při servisu jsou vyčištění výměníku, všech filtrů a výparníku. Následuje jejich desinfekce a kontrola. Poté se musí překontrolovat kompresor a elektroinstalace, dále chladivé okruhy a uchycení jednotky. Obvyklý způsob, jak sami zákazníci objeví problémy s klimatizací, je její zápach a neodtékající voda. Často také klimatizace přestane chladit a nefouká studený vzduch. Na všechny tyto problémy je nejvhodnější objednat profesionály, kteří si se závadami rychle poradí a uvedou Vaši klimatizaci do optimálního stavu a plného provozu.

Neváhejte nás pro více informací o našich službách kontaktovat.