Čištění vzduchotechniky

Úvod Vzduchotechnika Čištění vzduchotechniky

Pořídili jste vzduchotechniku či rekuperaci do svých objektů a přemýšlíte, jak udržet její životnost? Obraťte se na nás s důvěrou, jsme odborníky na čištění vzduchotechniky a za léta praxe máme spokojené reakce našich zákazníků. Naše služby provádíme ve městech Havířov, Karviná, Frýdek Místek, Třinec, Ostrava, Orlová, Jablunkov, Český Těšín, Bohumín a v blízkém okolí.

 

Zanešená vzduchotechnika může způsobovat zdravotní komplikace

 

Vzduchotechnické potrubí se zanáší prachem a nečistotami. Neudržované potrubí je důvodem snížení přenosu tepla a zatížení provozu klimatizace.

Pokud si s námi domluvíte schůzku, sejdeme se nejdříve na místě realizace a domluvíme postup inspekce a čištění vzduchotechniky.

Na místě poté zjistíme stav znečištění, navrhneme proces dezinfekce a sepíšeme s Vámi cenovou nabídku.

Samotné čištění vzduchotechniky provádíme moderní technologií s ohledem na hygienu. Po demontáži zařízení odsajeme prach a nečistoty za pomoci nejmodernějších technologických procesů. Používáme schválené a účinné dezinfekční prostředky.

Jestliže hledáte pomocníka na čištění vzduchotechniky v Moravskoslezském kraji, jste na správném místě. Provádíme také čištění klimatizace. Přesvědčíme Vás, že pravidelný servis vzduchotechniky je zárukou lepšího provozu a úspory energií!